MČR DCI, JŘI, SEN + SEN U23

29.6.2018 – 01.07.2018 se v Račicích odehrálo Mezinárodní Mistrovství České republiky dorostenců, juniorů a dospělých kategorií. Pojďme se podívat, jak si náš klub vedl a jak se mu dařilo!
Celkově bral SK HAMR – veslování z.s. 22 cenných kovů a to:
6x zlato, 10x stříbro, 6x bronz!!
Z toho čtyři medaile patří sportovcům do 23 let (3x stříbro a 1x bronz). Největší radost měla mužská kategorie, kdy měla ve finále A ve dvojkách bez kormidelníka celkem 5 posádek z šesti možných! Doopravdy největším překvapením byla nepárová čtyřka bez kormidelníka "B" dorostenců, která nečekaně vybojovala bronzovou medaili. Všem závodníkům děkujeme za předvedené výkony a přejeme krásné prázdniny!!! Našim závodníkům v reprezentačních posádkách držíme palce při startování na světových soutěžích!!!

Velké díky patří společnosti PENCO, která nás zajistila doplňkovou výživou na celou sezónu.

DÍKY!!!

Mezinárodní regata Brno 2018 a NÁŠ NOVÝ SPONZOR - PENCO!!!!

V minulém týdnu proběhla další z Mezinárodních regat, a to v Brně, ve které nechyběli naši zavodníci/ce. V sobotu se naše posádky ve všech disciplínách probojovaly do finále "A". Jediné juniory jsme viděli startovat již v sobotu ve finále na dvojce bez kormidelníka a našeho jediného skifaře, který si vyjel 4. místo v rozjížďce.
V nedělním programu bylo na co koukat a hned v první disciplíně jsme brali kov nejcennější a to na 2- dorostenek (Sára Pechová a Vanda Nejedlová). Další první místo vyjeli dorostenci na nepárové čtyřce bez kormidelníka ve společenství s Jindřichovým Hradcem ve složení Vladimír Vursta, Tadeáš Matouš a za Jindřichův Hradec: Adam Jedlička, Tomáš Drobil.
První místo pak uzmula Sára Pechova i na skifu a přidala tak své druhé vítězství v nedělním programu. Poslední cenný kov si vyjeli junioři na 2-  a to již ve zmiňovaném závodě, jak v sobotu, tak i v neděli, kdy tak říkajíc neměli konkurenci. Projeli oba závody doslova stylem "start-cíl".
Děkujeme všem závodníkům za skvělé výkony! A samozřejmě velké díky patří našemu NOVÉMU sponzorovi - firmě PENCO, která pro naše závodníky zajišťuje veškerou sportovní výživu v průběhu závodů a to po celou sezonu 2018. Výsledky všech našich závodníků naleznete ZDE

Sportovní výživu od firmy PENCO naleznete ZDE.

DĚKUJEME NAŠEMU NOVÉMU SPONZOROVI ZA PODPORU A VÍTÁME HO DO NAŠÍ VELKÉ "RODINY"!!!

Informace k odjezdu - Zimní soustředění 2018

25.jpg

Přidáváme informace k odjezdu na soustředění.
Pro ty co jedou prvně - odkaz na chatu, kam jedeme najdete ZDE.

Autobus - seznam:

Děti do 15 let:

  1. Mezgerová
  2. Zámostná
  3. Silin
  4. Hajnovičová
  5. Pazdera
  6. Hroncová
  7. Pačesová

Dospělí:

  1. Hale
  2. Vavrek
  3. Vybíral
  4. Vybíral
  5. Pinc
  6. Pazdera
  7. Doležal
  8. Hartmanová Kar.
  9. Nejedlová
  10. Matoušová
  11. Dědek Vlas.
  12. Šetina
  13. Řezník

Auta - seznam:

Řidič - Kapa:

  1. Skalák J.
  2. Tichá
  3. Ondráčková
  4. Šantrůčková

Řidič - Bělka:

  1. Šantrůček
  2. Skalák V.
  3. Dědek Voj.
  4. Šimkovský

Poznámky:

  • Sraz na autobusovém nádraží "Na Knížecí" v 8:00 hod.
  • Odjezd autobusu v 8:30 hod.
  • Odjezd aut v 9:00 hod. z HAMRu!
  • Oběd na chatě ve 12:00 hod.
  • Zavazadla a lyže = složit na TJ Kotva u H. Pazderové v pátek večer (19.01.2018), nebo možno sobota (20.01.2018) před odjezdem, ale pozor na čas!!!!
     

Kontakty:
Mgr. Luboš Ondráček - 722 937 008
Adam Kapa - 721 382 352

II. Členská schůze

IMG_7349.jpg

Vážení rodičové, závodníci, sponzoři a podporovatelé SK HAMR - veslování z.s.
Přijměte prosím pozvánku na II. Členskou schůzi, která se bude konat:
31.01.2018 v prostorách klubovny TJ Kotva Braník.
Začátek je plánován na 18:00 hod.

Těšíme se na Vaši účast!

S pozdravem a přáním hezkého dne


Vedení SK HAMR - veslování z.s.

Zimní soustředění 2017

25.jpg

Zimní soustředění, které se koná ve dnech:
20. - 27.01.2018
Chata Churáňov - Šumava.
Je především určeno pro kategorie DCI, DKY, JŘI, JKY, M-SEN + U23, Ž-SEN + U23.
Kapacita omezena!! 45 míst!!
Platbu prosíme v hotovosti do konce týdne (14.01.2018)!
Cena: 3 800,- / osoba
V ceně je ubytování + plná penze.

S sebou: 

  • hygienické potřeby
  • obuv na přezutí do chaty
  • obuv do posilovny a na trenažér
  • oblečení na trénink na trenažéru, v posilovně, na běh
  • oblečení na trénink na běžkách (jde se ráno a odpoledne, takže oblečení na dvě fáze!)
  • kapesné
  • běžky + hůlky (kompletní vybavení na běžky)

Pro další informace pište, volejte Adama Kapu.

Děkujeme!!

Head of Prague 2017

V sobotu 28. 10. 2017 proběhl další ročník závodu Head of Prague.
Závod se jede na osmiveslicích s otočkou na vzdálenost 6km

Na Head of Prague 2017 se za SK HAMR - veslování, z.s. postavily na start 8+ JŘI a 8+ M.

8+ JŘI ve složení:
Vojtěch Habáň, Albert Caban, Jan Šimkovský, Šimon Řezník, Vlastimil Dědek, Vít Šantrůček, Jan Skalák, Tomáš Jelínek, Matěj Čermák

ZVÍTĚZILA!!
Kluci tím navázali na vítězství posádky z roku 2016!!

8+ M ve složení:
Ondřej Včelák, Michael Vrána, Karel Běhal, Vojtěch Skalák, Vojtěch Dědek, Vilém Pachman , Dmytro Baranivskyi, Adam Kapa, Tomáš Trankovský

Muži dojeli na 5. místě! 

Gratulujeme medailistům a děkujeme oběma 8+ za předvedené výkony!!

Trenérem obou posádek je Mgr. Luboš Ondráček, kterému také patří gratulace a poděkování za skvělou přípravu obou 8+!!

Kompletní výsledky naleznete ZDE.

Foto by František Hrubý - DÍKY!!

Distanční závod ve skifu o cenu J.Ondráka - 48.ročník a o cenu M.Suchopára - 30.ročník

V sobotu 14.10.2017 se konal Distanční závod ve skifu o cenu J.Ondráka - 48.ročník a o cenu M.Suchopára - 30.ročník pořádaný VK Slavia Praha.

Jak dopadlo naše juniorsko-mužské družstvo v závodě na 6km s otočkou kolem bojky?

1. místo
1x M
Adam Kapa

1. místo
4- JŘI
Jan Skalák, Albert Caban, Vít Šantrůček, Jan Šimkovský

2. místo
4- M
Vojtěch Skalák, Vojtěch Dědek, Vilém Pachman, Ondřej Včelák

VŠEM NAŠIM CHLAPCŮM GRATULUJEME!!!

Kompletní výsledky naleznete ZDE.

Veslařská středa 2017

Středa 11. 10. 2017 byla spojená se závody, které pořádá VK Bohemians - "Závěrečná veslařská středa". Jsou to závody, kde mají svojí premiéru zejména naši benjamínci, aby si poprvé vyzkoušeli, jaké to je - závodit!! 

Jak dopadli naši nejmladší? Podívejme se na to společně...

3. místo
8x+ MIX ŽCIS
PAČESOVÁ B., ZÁMOSTNÁ V., ŠTĚPANOVSKÁ D., HRONCOVÁ N., KOŠAŘ P., KREJČÍ Č., SILIN N., PAZDERA J., MEZGEROVÁ A. (kormidlo)

4. místo
1x ŽCIM

KOUKAL Jakub

1. místo
4x+ ŽCIM

ŠMIROUS F., ENGEL A., ZUGAR M., HLŮŽE T., KOŠAŘ M.

1. místo
1x ŽKYM

HAJNOVIČOVÁ Ester

4. místo
2x ŽKYM

HRONCOVÁ B., ŽEŽULKOVÁ M.

3. místo
2x ŽKYS

ŠTĚPANOVSKÁ D., PAČESOVÁ B.

4. místo
1x ŽKYS

MEZGEROVÁ Anna

VŠEM MEDAILISTŮM GRATULUJEME!!!

OSTATNÍM ZÁVODNÍKŮM DĚKUJEME ZA VZORNOU REPREZENTACI KLUBU!!!

BENJAMÍNKY VÍTÁME MEZI NÁMI!!!

 

Kompletní výsledky naleznete ZDE.

Fotogalerie je ZDE.

Uherské Hradiště 2017 (testy do SCM + "dvojboj na 6km")

V pátek 06. 10. 2017 vyrazila poměrně velká část našeho závodního družstva (DCI, DKY, JŘI, JKY, M-U23, M-SEN, Ž-U23, Ž-SEN) směrem Uherské Hradiště...
Ptáte se proč? Jako každý rok, tak i tento se zde konaly vstupní testy do SCM pro mlaďochy (DCI, DKY, JŘI, JKY) a nově si tady páprdové (M-U23, M-SEN, Ž-U23, Ž-SEN) střihli 1x 6km na vodě (skif) a 1x 6km - na plný kule (na trenažéru, bez kolejnic - no prostě krásný!!) údajně to má něco společného s reprezentací pro rok 2018, ale moc bych tomu nevěřil :D
Ono totiž stejně bude všechno nakonec úplně jinak a v létě si na tohle testování nikdo ani nevzpomene....

No, ale nevadí, že jo? Prostě jsme to tam narvali a zase jsme jeli dom...

Výsledky jsou krásné až luxusní, ale to posuďte sami:
 

6 000 m - test: voda

2- JŘI

1. místo
DĚDEK Vlastimil, ŘEZNÍK Šimon

2. místo
VYBÍRAL Mikuláš, DOLEŽAL Jakub

3. místo
HABÁŇ Vojtěch, JELÍNEK Tomáš

1x JŘI

22. místo
VYBÍRAL Matyáš 

42. místo
PAZDERA Pavel

2- JKY

1. místo
ŠANTRŮČKOVÁ Anna, HARTMANOVÁ Karolína 

1x JKY

30. místo
ŠUMANOVÁ Sofie

40. místo
OLŠOVSKÁ Ludmila

1x DCI

28. místo
VOSTATEK Matyáš

29. místo
VURSTA Vladimír

32. místo
MATOUŠ Tadeáš

1x DKY

2. místo
PECHOVÁ Sarah Erika

4. místo
NEJEDLOVÁ Vanda

1x M

2. místo
KAPA Adam

21. místo
CABAN Albert

35. místo
SKALÁK Vojtěch

39. místo
VČELÁK Daniel

41. místo
PACHMAN Vilém

44. místo
ŠANTRŮČEK Vít

45. místo
VČELÁK Ondřej

49. místo
DĚDEK Vojtěch

51. místo
ŠIMKOVSKÝ Jan

53. místo
SKALÁK Jan

55. místo
ONDOMIŠI Petr

1x Ž

12. místo
HARTMANOVÁ Kateřina

21. místo
ONDRÁČKOVÁ Eliška

28. místo
TICHÁ Eliška

34. místo
MATOUŠOVÁ Barbora

 

VŠEM MEDAILISTŮM GRATULUJEME!!!

DĚKUJEME HLAVNÍMU TRENÉROVI - Mgr. LUBOŠI ONDRÁČKOVI ZA VYNIKAJÍCÍ PŘÍPRAVU ZÁVODNÍKŮ!!!

VŠEM OSTATNÍM ZÁVODNÍKŮM DĚKUJEME ZA VZORNOU REPREZENTACI NAŠEHO KLUBU!!!

DĚKUJEME VŠEM NAŠIM TRENÉRŮM, FANOUŠKŮM A ZBYTKU REALIZAČNÍHO TÝMU ZA SKVĚLOU PŘÍPRAVU A POMOC PŘI ORGANIZACI TÉTO VELMI NÁROČNÉ AKCE!!!

DĚKUJEME JARDOVI PAZDEROVI ZA FOTOGRAFIE!!!

Kompletní výsledky z vody naleznete ZDE.

Fotografie naleznete ZDE.


Po testu na vodě přišel na řadu v neděli test na trenažéru - pevném, bez kolejnic.
Tento test se týkal našich M-U23, M-SEN, Ž-U23, Ž-SEN.
Opět jsme nedopadli vůbec špatně!!
I když vlastně vůbec nevíme, proč se to jelo a co se tímto testem zjistilo...
 

6 000 m - test: trenažér - pevný, bez kolejnic

MUŽI:

17. místo
ŠANTRŮČEK Vít (čas: 20:14,5)

18. místo
 KAPA Adam (čas: 20:14,9) 

19. místo
VČELÁK Daniel (čas: 20:17,1) 

20. místo
CABAN Albert (čas: 20:18,2) 

21. místo
DĚDEK Vojtěch (čas: 20:26,9) 

24. místo
SKALÁK Vojtěch (čas: 20:31,3)

25. místo
PACHMAN Vilém (čas: 20:36,3) 

27. místo
VČELÁK Ondřej (čas: 20:37,7)

31. místo
SKALÁK Jan (čas: 20:51,3) 

34. místo
ŠIMKOVSKÝ Jan (čas: 21:00,7) 

40. místo
ONDOMIŠI Petr (čas: 21:53,6) 

ŽENY:

9. místo
 HARTMANOVÁ Kateřina (čas: 23:32,9) 

15. místo
ONDRÁČKOVÁ Eliška (čas: 25:18,7) 

16. místo
TICHÁ Eliška (čas: 25:56,2)

ŽENY - lehká váha:

11. místo
MATOUŠOVÁ Barbora (čas: 27:14,3)

 

VŠEM NAŠIM ZÁVODNÍKŮM DĚKUJEME ZA PŘEDVEDENÉ VÝKONY!!!

 

Kompletní výsledky z trenažéru naleznete ZDE.

Klubové oblečení v obchůdku areálu HAMR - Braník!!!!

Dorazila nám velká zásilka kšiltovek, kšiltů pro závodníky a fanoušky, trika pro pány i šaty pro dámy!!! Přijďte se podívat do obchůdku v areálu HAMR - Braník hned za recepcí.

Cena kšiltovky / kšiltu je 450,- Kč (možno zakoupit u Adama Kapy) další oblečení v obchůdku, závodní oblečení objednávejte pře Alici Pachmanovou ZDE.

POZOR!!! Kšiltovky i kšilty rychle mizí!! Nepropásněte svojí šanci!!! 

P.S. CO NEMÁME, OBJEDNÁME - JEN NÁM ŘEKNĚTE!!!

MČR SPRINT 2017, MČR DRUŽSTEV 2017 + Finále ČESKÉHO POHÁRU VE VESLOVÁNÍ 2017

V pátek 22. 09. 2017 se v Račicích konalo MČR ve sprintu 2017.
Naši závodníci pojali tyto závody, jako velice kvalitní rozveslování před MČR DRUŽSTEV 2017 (které se konalo hned v sobotu a neděli).

Medailově jsme na tom následovně:

1. MÍSTO + titul "MISTR ČR VE SPRINTU 2017"

4- DKY
PECHOVÁ Sarah Erika - ŠANTRŮČKOVÁ Anna - HARTMANOVÁ Karolína - NEJEDLOVÁ Vanda

8+ JŘI (spol. VK Přerov + SK HAMR - veslování, z.s.)
HABÁŇ Vojtěch - CABAN Albert - DĚDEK Vlastimil - VOCHOSKA Jan - ŠIMKOVSKÝ Jan
- ŠANTRŮČEK Vít - SKALÁK Jan - JELÍNEK Tomáš - ČERMÁK Matěj (c) 

2- M
BARANIVSKYJ Dmytro - KAPA Adam

4- JŘI
ŠIMKOVSKÝ Jan - ŠANTRŮČEK Vít - CABAN Albert - SKALÁK Jan

8+ M
VČELÁK Ondřej - SKALÁK Vojtěch - TRANKOVSKÝ Tomáš - VČELÁK Daniel - DĚDEK Vojtěch
 - PACHMAN Vilém - BARANIVSKYJ Dmytro - KAPA Adam - ČERMÁK Matěj (c) 

2. MÍSTO

8+ DCI
MATOUŠ Tadeáš - VAVREK Oto - HALE Tomáš George - VURSTA Vladimír - VOSTATEK Matyáš - VYBÍRAL Matyáš - DOLEŽAL Jakub - VYBÍRAL Mikuláš - ČERMÁK Matěj (kormidlo) 
 
4- M
VČELÁK Ondřej - PACHMAN Vilém - DĚDEK Vojtěch - SKALÁK Vojtěch
 
4x- DKY
PECHOVÁ Sarah Erika - HARTMANOVÁ Karolína - ŠANTRŮČKOVÁ Anna - NEJEDLOVÁ Vanda
 

VŠEM MEDAILISTŮM GRATULUJEME!!!
 

Kompletní výsledky naleznete ZDE.

Více fotografií naleznete ZDE.


Hned v sobotu a neděli se konalo MČR DRUŽSTEV 2017 a FINÁLE ČESKÉHO POHÁRU VE VESLOVÁNÍ 2017!

Žádná jednoduchá regata, ale pořádný masakr!!
Medaile si domů odnesly vždy tři nejlepší posádky ve finále A.

Medaile máme z těchto disciplín:

1. MÍSTO

4- JŘI
CABAN Albert - SKALÁK Jan - ŠANTRŮČEK Vít - ŠIMKOVSKÝ Jan

2x M
KAPA Adam - BARANIVSKYJ Dmytro

8+ DKY (spol. VK BLESK + SK HAMR - veslování, z.s.)
PODRAZILOVÁ Barbora - PODRAZILOVÁ Eliška - KROPÁČKOVÁ Nikola - SKRUŽNÁ Veronika - PECHOVÁ Sarah Erika - HARTMANOVÁ Karolína - NEJEDLOVÁ Vanda - ŠANTRŮČKOVÁ Anna - ŠUMANOVÁ Sofie (kormidlo)

2- M
KAPA Adam - BARANIVSKYJ Dmytro

4- DKY
HARTMANOVÁ Karolína - PECHOVÁ Sarah Erika - ŠANTRŮČKOVÁ Anna - NEJEDLOVÁ Vanda
 
 8+ JŘI
JELÍNEK Tomáš - CABAN Albert - DĚDEK Vlastimil - ŘEZNÍK Šimon - ŠIMKOVSKÝ Jan - ŠANTRŮČEK Vít - SKALÁK Jan - HABÁŇ Vojtěch - ČERMÁK Matěj (kormidlo) 

2. MÍSTO

1x ŽCIM
JANDL Jáchym
 
4x- DKY

HARTMANOVÁ Karolína - ŠANTRŮČKOVÁ Anna - PECHOVÁ Sarah Erika - NEJEDLOVÁ Vanda

4- M
PACHMAN Vilém - DĚDEK Vojtěch - VČELÁK Ondřej - SKALÁK Vojtěch

8+ JKY (spol. ČVK PRAHA + SK HAMR - veslování, z.s.)
MATOUŠOVÁ Barbora - OLŠOVSKÁ Ludmila - JIRASOVÁ Veronika - ŠTEFKOVÁ Marie - HARTMANOVÁ Kateřina - MACKOVÁ Anna-Marie - LÁZNIČKOVÁ Josefína - ONDRÁČKOVÁ Eliška - ŠUMANOVÁ Sofie (kormidlo) 

2- JŘI
ŘEZNÍK Šimon - DĚDEK Vlastimil

2x ŽCIM
JANDL Jáchym - ŠRÁMEK Šimon

8+ M
VČELÁK Ondřej - SKALÁK Vojtěch - BĚHAL Karel - VČELÁK Daniel - DĚDEK Vojtěch - 
PACHMAN Vilém - BARANIVSKYJ Dmytro - KAPA Adam - ČERMÁK Matěj (kormidlo) 

3. MÍSTO

1x ŽKYM
HAJNOVIČOVÁ Ester

2- DCI
VYBÍRAL Mikuláš - DOLEŽAL Jakub
 
8+ DCI (spol. VK SLAVIA PRAHA + SK HAMR - veslování, z.s.)
VACEK Jan - VIKOL Ruslan - ZOBAL Tomáš - HAMIDOUCHE Sofian - VYBÍRAL Matyáš - VOSTATEK Matyáš - DOLEŽAL Jakub - VYBÍRAL Mikuláš - ČERMÁK Matěj (kormidlo) 

2x JKY
ONDRÁČKOVÁ Eliška - HARTMANOVÁ Kateřina
 

Na MČR DRUŽSTEV 2017 jsme obsadili 3. místo!
Kompletní výsledky ZDE.

V celkovém hodnocení ČESKÉHO POHÁRU 2017 jsme obsadili 3. místo!
Kompletní výsledky ZDE.

Kategorie JUNIORKY obsadila celkově 3. místo!
Kompletní výsledky ZDE.

Kategorie MUŽI obsadila celkově 2. místo za ASC DUKLA PRAHA!
ompletní výsledky ZDE.

Kategorie JUNIOŘI obsadila celkově 1. místo!
Kompletní výsledky ZDE.
 

MEDAILISTŮM GRATULUJEME A VŠEM DĚKUJEME ZA PODPORU A NASAZENÍ VE FINÁLE KLUBOVÉ SOUTĚŽE!!! DÍKY, DÍKY, DÍKY!!!!
 

Kompletní výsledky naleznete ZDE.

Fotografie naleznete ZDE.

Smíchovská regata 2017

Dne 16. 09. 2017 se konala Smíchovská regata.
Naši závodníci na této regatě nechyběli - příprava na nadcházející MČR SPRINT 2017 dobrá!

První místo si domů odnesli:

4x- DKY
NEJEDLOVÁ Vanda - ŠANTRŮČKOVÁ Anna - PECHOVÁ Sarah Erika - HARTMANOVÁ Karolína

4x+ mix ŽCIM/ŽKYM
JANDL Jáchym - ŠRÁMEK Šimon - HAJNOVIČOVÁ Ester - ŽEŽULKOVÁ Magdalena - KOŠAŘ Prokop (kormidlo)

4x- JKY+Ž
MATOUŠOVÁ Barbora - OLŠOVSKÁ Ludmila - HARTMANOVÁ Kateřina - ONDRÁČKOVÁ Eliška


4- M
VČELÁK Ondřej - PACHMAN Vilém - DĚDEK Vojtěch - SKALÁK Vojtěch

2x ŽCIM
JANDL Jáchym - ŠRÁMEK Šimon

8+ JŘI/M (spol. TJ Jiskra Třeboň + VK Přerov + SK HAMR - veslování, z.s.)
ŠIMKOVSKÝ Jan - JELÍNEK Tomáš - HABÁŇ Vojtěch - DĚDEK Vlastimil - ŠANTRŮČEK Vít -
CABAN Albert - SKALÁK Jan - ŘEZNÍK Šimon - ŠUMANOVÁ Sofie (kormidlo) 

MEDAILISTŮM GRATULUJEME!!

Kompletní výsledky naleznete ZDE.

Fotografie naleznete ZDE.
 

Vít Šantrůček přivezl 4. místo z ME do 23 let!!

19667828_1868409500146626_8779111787967389752_o.jpg

Vít Šantrůček - který se účastnil ME do 23 let v Polsku na 8+ mužů (věkem v juniorské kategorii!!!) přivezl domů 4. místo!!! V posádce s ním seděl i náš další odchovanec, který momentálně působí v ASC Dukla Praha - Jan Potůček (účastník ME seniorů 2017 na 4- mužů a MS do 23 let 2017 na 8+ mužů).

Podrobnosti o jejich mezinárodních výsledcích budou již brzy v naší galerii reprezentantů!!

KLUCI, GRATULACE!!!!

Prázdniny? MY jsme si šunky neválely!!!

Pro naše kategorie ŽACTVA jsme zakoupily novou párovou čtyřku v kombinaci se čtyřkou s od firmy Filippi!! 
Samozřejmostí je i elektronika pro kormidelníka - vše nové!!! Je to prímová paráda!!!

A TO NENÍ VŠECHNO....

DÍKY NEUSTÁLÉ PODPOŘE NAŠICH SPONZORŮ, JSME ZAKOUPILI NOVÝ KATAMARÁN WinTech, NOVÝ MOTOR HONDA 20 HP a ještě jeden katamarán pro tréninky žactva a rekreačních veslařů!!!
Je to fajn, je to sakra moc fajn!!!

DĚKUJEME NAŠIM SPONZORŮM!!!!

Podzimní část sezony 2017 + soustředění Slapy - Oboz

Zahájení podzimní části sezony 2017 začíná pondělím 21. 08. 2017 = systematický trénink + rozveslování před soustředěním "Slapy - Oboz".

Toto platí pro všechny kategorie a pro všechny, kteří jsou v Praze!!

 

Soustředění na Slapech

- začíná 26. 08. 2017, do neděle 20. 08. 2017 je možno se přihlásit!!
Po neděli není jisté, zda bude na Slapech místo!!
Přihlásit se můžete u Adama Kapy, nebo u hlavního trenéra Mgr. Luboše Ondráčka.

Všichni účastníci soustředění musí mít spacák!!!

Nakládání lodí:

  • první várka lodí do 16:00 v pátek (25. 08. 2017)
  • druhá várka lodí od 10:00 v sobotu (26. 08. 2017)

Doprava:

  • do kempu "U Candáta - Slapy, Oboz" po vlastní ose. Sraz ve 14:15 v kempu (26. 08. 2017). DŘÍV NE!!
  • na konci soustředění (02. 09. 2017) odjezd po vlastní ose (kolem 12:00), následuje sraz v loděnici = skládání lodí.

Potřebné vybavení:

  • věci na vodu (dopolední, odpolední fáze tréninku)
  • věci do posilovny
  • boty na běh
  • hygienické potřeby
  • menší finanční obnos (v kempu je možno zakoupit pití atd.)
  • lahev na vodu
  • karton vod (záleží na závodníkovi)

Vít Šantrůček vybrán na ME do 23 let!!!

Vít Šantrůček (bratr Aničky Šantrůčkové - bronzové medailistky z MSJ 2016)

Od 07. 08. 2017 do 08. 08. 2017 probíhal v Račicích výběr na Mistrovství Evropy U23 2017,
které se koná: 01. 09.03. 09. 2017 v Kruszwici - Polsko.

Výběr na ME U23 probíhal:

I. na veslařském trenažéru - závod na 2000m (čas. limit 06:16)

  • Vítek ujel trať za 06:10, což je 2 vteřiny od jeho PB času.
     
  • Je to tak! Tento čas zajel bez přípravy, po závodech Coupe de la Jeunesse 2017 - kde zvítězil v sobotu v osmiveslici juniorů (spolu se svými parťáky) a v neděli si dojeli pro bronz!

II. na vodě - závod na skifech na 2000m.

  • Vítek byl po třetí ve své krátké kariéře (vesluje cca 5 měsíců na vodě) na skifu a dráhou projel - nepráskl se!

III. na vodě - měřené úseky 1500m v různých variantách na 8+ M.

  • Vítek usedl nejdříve do 2- s Milošem Lázničkou (ASC Dukla Praha), poté usedl do 8+ M (která jela o 4 vteřiny rychleji, když do ní Vítek usedl), nakonec usedl do 2- s Jiřím Čápem (ASC Dukla Praha)

Nakonec z výběru vyšel nejlépe Vít Šantrůček, který se momentálně připravuje stále věkem, JAKO JUNIOR!!!! S posádkou 8+ M do 23 let směr ME U23 2017!!!

GRATULUJEME!!!

Gratulace směřujeme, jak Vítkovi Šantrůčkovi tak i jeho osobnímu trenérovi, který je zároveň hlavním trenérem SK HAMR - veslování, z.s. panu Mgr. Luboši Ondráčkovi!! DÍKY!!

Děkujeme Vítkovým rodičům za podporu v tomto "střeleckém" projektu!!! :)

DĚKUJEME SK HAMR za podporu!!!

P.S. Je neuvěřitelná škoda a trochu hodně mě mrzí skutečnost, že Vítek Šantrůček nedostal divokou kartu do SCM pro rok 2017.
Limity splnil, ale asi je jeho "koeficient úspěšnosti" pro vedení ČVS nedostačující.
Stejně, jako tomu bylo u jeho sestry Aničky Šantrůčkové, když si jako DOROSTENKA dojela minulý rok pro bronz na MSJ v párové čtyřce bez kormidelníka juniorek....také nebyla v SCM...byla totiž "moc mladá a na vodě to neuměla"....