Kontrolní závody 2017

Víkend 22. - 23. 04. 2017 patřil Kontrolním závodům 2017, které se konaly v Račicích.
Na těchto závodech se sestavují reprezentační posádky (v závislosti na výsledcích po finálových jízdách) pro nadcházející sezonu.

Kdo z našich závodníků se momentálně pohybuje ve hře o reprezentační dres?

VANDA NEJEDLOVÁ - (SKIF, DKY) plynule postupovala přes rozjížďky a semifinále (vždy z prvního místa) až do finále kde se umístila na 4. místě. Tímto umístěním je v sestavě na 4x- DKY "A" pro závody OLYMPIC HOPES 2017, které se budou konat v Brně. Trenérem posádky je Jan Gruber z VK Lysá nad Labem.

KAROLÍNA HARTMANOVÁ, SARAH ERIKA PECHOVÁ - (DVOJKA BEZ KORMIDELNÍKA, DKY)
dorostenky, které startovaly za juniorky. Třetí místo v součtu časů (po všech jízdách) vede do výběru pro 8+ JKY. Výběr bude probíhat na VT v Račicích (28. 04. - 01. 05. 2017). 

KATEŘINA HARTMANOVÁ - (SKIF, JKY) třetí místo ve finále B vede do výběru pro 8+ JKY. Výběr bude probíhat na VT v Račicích (28. 04. - 01. 05. 2017). Za výběr do 8+ JKY odpovídá Iva Uhlová.

ANNA ŠANTRŮČKOVÁ - (SKIF, DKY) dorostenka, která startovala za juniorky. Postup přes rozjížďky a semifinále (vždy z prvního místa) až do finále, kde skončila na 3. místě. Umístění vede do 4x- JKY / 2x JKY. Výběr bude probíhat na VT v Račicích (28. 04. - 01. 05. 2017).
Za sestavy párového družstva juniorek odpovídá Martin Podrazil z VK Blesk.

JAN SKALÁK, ALBERT CABAN - (DVOJKA BEZ KORMIDELNÍKA, JŘI) první místo ve finále A, téměř o 5 vteřin před druhou posádkou. Kluci jsou ve výběru nepárového družstva do 2- JŘI / 4- JŘI. Výběr bude probíhat na VT v Račicích (28. 04. - 01. 05. 2017). Za sestavy nepárového družstva juniorů odpovídá Mgr. Luboš Ondráček z SK HAMR - veslování, z.s. 

VOJTĚCH ŠETINA, VÍT ŠANTRŮČEK - (DVOJKA BEZ KORMIDELNÍKA, JŘI) nově sestavená posádka, křest ohněm pro Víta Šantrůčka, skvěle zajetá rozjížďka a semifinále + šesté místo ve finále A! To vše kluky katapultovalo do výběru nepárového družstva pro 4- JŘI / 8+ JŘI. Výběr bude probíhat na VT v Račicích (28. 04. - 01. 05. 2017). Za sestavy nepárového družstva juniorů odpovídá Mgr. Luboš Ondráček z SK HAMR - veslování, z.s. 

SOFIE ŠUMANOVÁ - vybrána, jako kormidelnice pro 8+ JKY na VT v Račicích (28. 04. - 01. 05. 2017). 

VŠEM vybraným gratulujeme a přejeme hodně štěstí při výběru na VT a na následnou MR Mnichov držíme palce!!
VŠEM závodníkům děkujeme za předvedené výkony!
Děkujeme trenérům, rodičům a fanouškům za servis, který závodníkům poskytli!
Děkujeme RC REINVEST za finanční podporu pro naše závodníky!

Gratulujeme hlavnímu trenérovi Mgr. Lubošovi Ondráčkovi k úspěchům jeho posádek na KZ 2017 a také k jeho jmenování, coby odpovědného trenéra za nepárový úsek juniorské reprezentace, je to již čtvrtý rok po sobě!!!  

NO PROSTĚ PARÁDA!!

Kompletní výsledky naleznete ZDE.

Více fotografií již brzy ZDE.