Mistrovství Evropy juniorů a juniorek 2017 - nominace

Zítra 18. 05. 2017 odjíždí v 07:00 reprezentační výprava juniorů a juniorek na Mistrovství Evropy juniorů, které se koná v Krefeldu - Německo.
Pojďme se společně nyní podívat, kdo z našeho oddílu po náročných výběrech usedl na které pozici, v jaké disciplíně, kdo je jeho parťákem, kdo posádku vede a kolik mají soupeřů na stratu!

Jdeme na to....

DVOJSKIF JUNIOREK

   Eliška Podrazilová (VK Blesk), (vlevo) Anna Šantrůčková (SK HAMR), (vpravo)

Eliška Podrazilová (VK Blesk), (vlevo)
Anna Šantrůčková (SK HAMR), (vpravo)

2x JKY
Anna Šantrůčková - háček
Eliška Podrazilová - veslovod (strok)

Trenér: Martin Podrazil (VK Blesk)

Celkem přihlášených lodí: 16


ČTYŘKA BEZ KORMIDELNÍKA JUNIOREK

   Karolína Hnízdilová (ČVK Praha), 1. zleva Karolína Hartmanová (SK HAMR), 2. zleva Sarah Erika Pechová (SK HAMR), 3. zleva Marie Štefková (ČVK Praha), 4. zleva

Karolína Hnízdilová (ČVK Praha), 1. zleva
Karolína Hartmanová (SK HAMR), 2. zleva
Sarah Erika Pechová (SK HAMR), 3. zleva
Marie Štefková (ČVK Praha), 4. zleva

4- JKY
Karolína Hnízdilová - háček
Karolína Hartmanová - číslo 2
Sarah Erika Pechová - číslo 3
Marie Štefková - veslovod (strok)

Trenér: Michal Nový (ČVK Praha)

Celkem přihlášených lodí: 10


OSMIVESLICE JUNIOREK

   Linda Skálová (VK Blesk), 1. zleva Martina Bednářová (VK Olomouc), 2. zleva Kateřina Pivková (VK Přerov), 3. zleva Nikola Kropáčková (VK Blesk), 4. zleva Zuzana Metlická (VK Blesk), 5. zleva Veronika Kiacová (ČVK Pardubice), 6. zleva Kateřina Hartmanová (SK HAMR), 7. zleva Valentýna Kolářová (VK Přerov), 8. zleva Sofie Šumanová (SK HAMR), 9. zleva

Linda Skálová (VK Blesk), 1. zleva
Martina Bednářová (VK Olomouc), 2. zleva
Kateřina Pivková (VK Přerov), 3. zleva
Nikola Kropáčková (VK Blesk), 4. zleva
Zuzana Metlická (VK Blesk), 5. zleva
Veronika Kiacová (ČVK Pardubice), 6. zleva
Kateřina Hartmanová (SK HAMR), 7. zleva
Valentýna Kolářová (VK Přerov), 8. zleva
Sofie Šumanová (SK HAMR), 9. zleva

8+ JKY
Linda Skálová - háček
Martina Bednářová - číslo 2
Kateřina Pivková - číslo 3
Nikola Kropáčková - číslo 4
Zuzana Metlická - číslo 5
Veronika Kiacová - číslo 6
Kateřina Hartmanová - číslo 7
Valentýna Kolářová - veslovod (strok)
Sofie Šumanová - kormidelník

Trenér: Iva Uhlová (CŽV ČVS)

Celkem přihlášených lodí: 7


DVOJKA BEZ KORMIDELNÍKA JUNIORŮ

   Albert Caban (SK HAMR), 1. zleva Jan Skalák (SK HAMR), 2. zleva

Albert Caban (SK HAMR), 1. zleva
Jan Skalák (SK HAMR), 2. zleva

2- JŘI
Albert Caban - háček
Jan Skalák - veslovod (strok)

Trenér: Mgr. Luboš Ondráček (SK HAMR)

Celkem přihlášených lodí: 14


OSMIVESLICE JUNIORŮ

   Martin Pojezný (VK Smíchov), 1. zleva Jan Chládek (VK Bohemians), 2. zleva Jan Šimkovský (VK Třeboň), 3. zleva Jan Vochoska (VK Třeboň), 6. zleva Matěj Čihovský (ČVK Praha), 5. zleva Vít Šantrůček (SK HAMR), 4. zleva Vojtěch Šetina (SK HAMR), 7. zleva Vojtěch Zmek (VK Neratovice), 8. zleva Radek Šuma (VK Slavia Praha), 9. zleva

Martin Pojezný (VK Smíchov), 1. zleva
Jan Chládek (VK Bohemians), 2. zleva
Jan Šimkovský (VK Třeboň), 3. zleva
Jan Vochoska (VK Třeboň), 6. zleva
Matěj Čihovský (ČVK Praha), 5. zleva
Vít Šantrůček (SK HAMR), 4. zleva
Vojtěch Šetina (SK HAMR), 7. zleva
Vojtěch Zmek (VK Neratovice), 8. zleva
Radek Šuma (VK Slavia Praha), 9. zleva

8+ JŘI
Martin Pojezný - háček
Jan Chládek - číslo 2
Jan Šimkovský - číslo 3
Jan Vochoska - číslo 4
Matěj Čihovský - číslo 5
Vít Šantrůček - číslo 6
Vojtěch Šetina - číslo 7
Vojtěch Zmek - veslovod (strok)
Radek Šuma - kormidelník

Trenér: Vít Kučera (ÚT ČVS)

Celkem přihlášených lodí: 10


Kompletní seznam přihlášených posádek naleznete ZDE.

VŠEM POSÁDKÁM!!!

Přejeme hodně štěstí! Ať všechno klape!
GO HARD, OR GO HOME!!!
Budeme fandit na dálku od PC, telefonů, tabletů atd.!!

Poznámka:
Fotografie některých posádek jsou pouze ilustrační. Není to záměr!
Fotky posádek dle reálných přihlášek bohužel zatím nemáme :(