104. Primátorky

Ve dnech 02. - 04. 06. 2017 se v Praze konaly 104. Primátorky!

V pátečních závodech dojela 8x+ MIX ŽCIM/ŽKYM
(společenství SK HAMR + VK Přerov + TJ Spartak Boletice nad Labem) v sestavě:
ENGEL Adam Carson - PIVKOVÁ Barbora - RÁKOSOVÁ Denisa - ZUGAR Matyáš - ŠRÁMEK Šimon - MALOVCOVÁ Alexandra - HAJNOVIČOVÁ Ester - JANDL Jáchym - ČERMÁK Matěj (kormidlo) na 3. místě!
Trenéři posádky: Alice Pachmanová, Vojtěch Pachman

Jaroslav Kedaj usedl na pozici veslovoda a dojel si s ostatními závodníky z ČVUT pro 1. místo v závodě 8+ Akademiků.

Závody pokračovaly přes sobotu rozjížďkami, opravnými jízdami přes semifinále až na nedělní finálové jízdy.

V neděli si naši závodníci vedli následovně:

8+ ŽCIS

  společenství: 8+ ŽCIS VK Slavoj Litoměřice + VK Roudnice + SK HAMR + TJ Spartak Boletice nad Labem

společenství: 8+ ŽCIS VK Slavoj Litoměřice + VK Roudnice + SK HAMR + TJ Spartak Boletice nad Labem

sestava: MARJANKO Jan - FIALA Vojtěch - ŠKRABAL Antonín - KYNŠT Matyáš - KREJČÍ Čestmír - SILIN Nikolai - KOŠAŘ Matouš - PAZDERA Jiří - ČERMÁK Matěj (kormidlo)
Trenér posádky: Matěj Čermák

ŽÁCI STARŠÍ dojeli po drtivém "finiši" na úžasném 2. místě!

8+ DKY

  společenství: 8+ DKY VK Blesk + SK HAMR

společenství: 8+ DKY VK Blesk + SK HAMR

sestava: NEJEDLOVÁ Vanda - PECHOVÁ Sarah Erika - ŠANTRŮČKOVÁ Anna - HARTMANOVÁ Karolína - PODRAZILOVÁ Barbora - SKRUŽNÁ Veronika - KROPÁČKOVÁ Nikola - PODRAZILOVÁ Eliška - ŠUMANOVÁ Sofie (kormidlo)
Trenéři posádky: Mgr. Luboš Ondráček, Martin Podrazil

DOROSTENKY byly vinou startéra (pozn.: děvčatům sdělil špatnou dráhu i bojku) diskvalifikovány v rozjížďce i když rozjížďku vyhráli o 25 vteřin!
Startér se samozřejmě ke své chybě nepřiznal, jak bývá v ČR dobrým zvykem...
Pro mě zůstala vítězem závodu osmiveslic dorostenek výše zmíněná sestava, proto jsem se rozhodl holky vyzdvihnout. 

DOROSTENKY ZVÍTĚZILY!

8+ DCI

sestava: VAVREK Oto - ŠEDINA David - PINC Dennis - SVOBODA Petr - MATOUŠ Tadeáš - POTANKA Jan - HALE Tomáš George - VURSTA Vladimír - PAZDERA Pavel (kormidlo)
Trenér posádky: Adam Kapa

DOROSTENCI - čistá klubová posádka dojela na 9. místě (4. místo, FB)

8+DCI

společenství: VK Slavia Praha + SK HAMR

sestava: VIKOL Ruslan - VYBÍRAL Matyáš - VOSTATEK Matyáš - HAMIDOUCHE Sofian - VACEK Jan - ZOBAL Tomáš - DOLEŽAL Jakub - VYBÍRAL Mikuláš - ČERMÁK Matěj (kormidlo)
Trenéři posádky: Martina Součková, Adam Kapa

DOROSTENCI - ZVÍTĚZILI!

8+ JŘI

sestava: ONDOMIŠI Petr - KOTLAN Matěj - ŠETINA Vojtěch - CABAN Albert - DĚDEK Vlastimil - ŠANTRŮČEK Vít - SKALÁK Jan - ŘEZNÍK Šimon - ČERMÁK Matěj (kormidlo)
Trenér posádky: Mgr. Luboš Ondráček

JUNIOŘI - dojeli na 3. místě!

1x ŽSEN

sestava: ONDRÁČKOVÁ Eliška
(kategorie JKY nemá samostatný závod, proto závodila za ŽSEN)
Trenér posádky: Mgr. Luboš Ondráček

Eliška Ondráčková - dojela na 8. místě (3. místo, FB)

8+ M

sestava: TRANKOVSKÝ Tomáš - KOLÁŘ Jan - LHOŤAN Prokop - SUK Rudolf - NEJEDLO Vladimír - VRÁNA Michael - SPITZKOPF David - PACHMAN Vilém - ŠUMANOVÁ Sofie (kormidlo)
Trenér posádky: Mgr. Luboš Ondráček

MUŽI - dojeli na 10. místě (5. místo, FB)

8+ M

sestava: VČELÁK Ondřej - SKALÁK Vojtěch - DĚDEK Vojtěch - KEDAJ Jaroslav - BĚHAL Karel - VČELÁK Daniel - BARANIVSKYJ Dmytro - KAPA Adam - ČERMÁK Matěj (kormidlo)
Trenér posádky: Mgr. Luboš Ondráček

MUŽI - dojeli na 5. místě - jediná "čistá" klubová osmiveslice mužů, která se protáhla až do velkého finále!

VŠEM ZÁVODNÍKŮM A TRENÉRŮM
děkujeme za skvělou reprezentaci klubu při 104. Primátorkách!
Děkujeme všem našim sponzorům a fanouškům za jejich podporu!

Hodně štěstí do dalších závodů!
 

Kompletní výsledky naleznete ZDE.

Další fotografie od Jaroslava Pazdery naleznete ZDE.