MČR dorostu, juniorů, seniorů + U23 2017!

Od čtvrtka 29. 06. 2017 do neděle 02. 07. 2017 se konalo
Mistrovství České republiky dorostu, juniorů, seniorů + U23!!

Toto MČR je hodnoceno, jako jedno z nejúspěšnějších Mistrovství ČR v historii našeho veslařského oddílu!!

Byl to MASAKR a MEDAILOVÉ ŽNĚ!! Vítr foukal od čtvrtka a přestal až v neděli večer..

Pro začátek děkujeme družstvu žen!!
Z
a jejich nasazení v čisté klubové 8+ (6. MÍSTO) a 4x- (6. MÍSTO)!!
DÍKY!

Jmenovitě:
HEŘMANSKÁ Marie - ŠRAMOVÁ Tereza - TICHÁ Eliška - VYBÍRALOVÁ Kateřina - HARTMANOVÁ Pavlína - HUSNÍKOVÁ Jana - PACHMANOVÁ Alice - BERKOVÁ Barbora - ŠUMANOVÁ Sofie (kormidlo)

A teď už se pojďme podívat na ty naše medailisty a že JICH MÁME! Dejte si na čas.. prohlédněte si naši galerii medailistů vždy až do konce! Není kam spěchat...

 

2- DKY

1. MÍSTO
PECHOVÁ Sarah Erika - HARTMANOVÁ Karolína

2. MÍSTO
ŠANTRŮČKOVÁ Anna - NEJEDLOVÁ Vanda

Trenér: Mgr. Luboš Ondráček

8+ JKY

1. MÍSTO
SKÁLOVÁ Linda - KOLÁŘOVÁ Valentýna - HARTMANOVÁ Kateřina - MACKOVÁ Anna-marie - METLICKÁ Zuzana - KIACOVÁ Veronika - LÁZNIČKOVÁ Josefína - ŠTEFKOVÁ Marie - ŠUMANOVÁ Sofie (kormidlo)

Trenér: Iva Uhlová (CŽV - ČVS)
Trenér závodnic SK HAMR - veslování, z.s.: Mgr. Luboš Ondráček

2- M

2. MÍSTO
KAPA Adam - BARANIVSKYJ Dmytro

2. MÍSTO (M-SEN U23)
celkově: 4. MÍSTO (M-SEN)
SKALÁK Vojtěch - VČELÁK Ondřej

4. MÍSTO (M-SEN U23)
celkově: 6. MÍSTO (M-SEN)
PACHMAN Vilém - DĚDEK Vojtěch

Trenér: Mgr. Luboš Ondráček

2- MLV

1. MÍSTO (M-SEN)
VRÁNA Michael - SPITZKOPF David

1. MÍSTO (M-SEN u23)
VRÁNA Michael - SPITZKOPF David

Trenér: Mgr. Luboš Ondráček

8+ DKY

společenství (SK HAMR - veslování, z.s. + VK Blesk)

2. MÍSTO
KROPÁČKOVÁ Nikola - SKRUŽNÁ Veronika - PODRAZILOVÁ Barbora - ŠANTRŮČKOVÁ Anna - PECHOVÁ Sarah Erika - HARTMANOVÁ Karolína - NEJEDLOVÁ Vanda - ŠUMANOVÁ Sofie - ČERMÁK Matěj (kormidlo)

Trenéři: Mgr. Luboš Ondráček, Martin Podrazil (VK Blesk)

2- Ž

společenství (SK HAMR - veslování, z.s. + VK Blesk)

2. MÍSTO (Ž-SEN U23)
4. MÍSTO (Ž-SEN)

JIRÁSKOVÁ Mariana - MALÁ Kristýna

Trenér: Mgr. Luboš Ondráček

4- M

2. MÍSTO
KAPA Adam - BARANIVSKYJ Dmytro - PACHMAN Vilém - BĚHAL Karel
 
3. MÍSTO
SKALÁK Vojtěch - VČELÁK Ondřej - DĚDEK Vojtěch - VČELÁK Daniel
 
6. MÍSTO
TRANKOVSKÝ Tomáš - VRÁNA Michael - SPITZKOPF David - KOLÁŘ Jan

Trenér: Mgr. Luboš Ondráček

8+ DCI

3. MÍSTO
MATOUŠ Tadeáš - VAVREK Oto - HALE Tomáš George - VURSTA Vladimír - VOSTATEK Matyáš - VYBÍRAL Matyáš - DOLEŽAL Jakub - VYBÍRAL Mikuláš - ČERMÁK Matěj
(kormidlo)

Trenér: Adam Kapa

4- JKY

2. MÍSTO
ONDRÁČKOVÁ Eliška - HARTMANOVÁ Kateřina - OLŠOVSKÁ Ludmila - CHMÁTALOVÁ Eliška

Trenér: Mgr. Luboš Ondráček

2- JŘI

2. místo
SKALÁK Jan - CABAN Albert

Trenér: Mgr. Luboš Ondráček

4- DKY

1. MÍSTO
NEJEDLOVÁ Vanda - ŠANTRŮČKOVÁ Anna - HARTMANOVÁ Karolína - PECHOVÁ Sarah Erika
 
Trenér: Mgr. Luboš Ondráček

8+ Ž

společenství (VK Blesk + TJ Neratovice + SK HAMR - veslování, z.s. + KV Mělník + VK Slavia Praha + KV Brandýs nad Labem)

3. MÍSTO
WALTEROVÁ Barbora - KOBEROVÁ Kristýna - DRAŠKOVIČ Kristýna - POSPÍŠILOVÁ Lucie - MEUEROVÁ Sára - JIRÁSKOVÁ Mariana - HRADECKÁ Ivana - MALÁ Kristýna - TICHÁ Eliška (kormidlo)

2- DCI

2. MÍSTO
VYBÍRAL Mikuláš - DOLEŽAL Jakub

Trenér: Adam Kapa

8+ JŘI

společenství (SK HAMR - veslování, z.s. + VK Třeboň + VK Přerov)

1. MÍSTO
HABÁŇ Vojtěch - JELÍNEK Tomáš - ŠIMKOVSKÝ Jan - VOCHOSKA Jan - ŠETINA Vojtěch
ŠANTRŮČEK Vít - CABAN Albert - SKALÁK Jan - ČERMÁK Matěj (kormidlo)

Trenér: Mgr. Luboš Ondráček

8+ M

3. MÍSTO
VČELÁK Ondřej - SKALÁK Vojtěch - DĚDEK Vojtěch - PACHMAN Vilém - BĚHAL Karel
 VČELÁK Daniel - BARANIVSKYJ Dmytro - KAPA Adam - ČERMÁK Matěj (kormidlo)

Trenér: Mgr. Luboš Ondráček

 

Další potěšující výsledky, ale kousíček by to chtělo...

5. MÍSTO
4- DCI


MATOUŠ Tadeáš - VURSTA Vladimír - VOSTATEK Matyáš - VYBÍRAL Matyáš
Trenér: Adam Kapa
 
5. MÍSTO
4- JŘI


ŘEZNÍK Šimon - ONDOMIŠI Petr - KOTLAN Matěj - DĚDEK Vlastimil
Trenér: Mgr. Luboš Ondráček

4. MÍSTO
8+ JŘI

společenství (SK HAMR - veslování, z.s. + VK Přerov)

ŠIŠMA Tomáš - MIKULÍK David - PAZDERA Pavel - CHVAL Martin - ONDOMIŠI Petr - KOTLAN Matěj - DĚDEK Vlastimil - ŘEZNÍK Šimon - ŠUMANOVÁ Sofie (kormidlo)
Trenér: Mgr. Luboš Ondráček

4. MÍSTO
4x- JKY


ONDRÁČKOVÁ Eliška - HARTMANOVÁ Kateřina - CHMÁTALOVÁ Eliška - OLŠOVSKÁ Ludmila
Trenér: Mgr. Luboš Ondráček

4. MÍSTO
2x MLV


TRANKOVSKÝ Tomáš - KOLÁŘ Jan
Trenér: Mgr. Luboš Ondráček

9. MÍSTO
8+ M


LHOŤAN Prokop - KOLÁŘ Jan - PACHMAN Vojtěch - KIEZLER Michael - NEJEDLO Vladimír - SUK Rudolf - SPITZKOPF David - VRÁNA Michael - ŠUMANOVÁ Sofie (kormidlo)
Trenér: Mgr. Luboš Ondráček

 

PODĚKOVÁNÍ
JMÉNEM VŠECH
ZÁVODNÍKŮ, TRENÉRŮ
A
VEDENÍ
SK HAMR - VESLOVÁNÍ, Z.S.:

ZÁVĚREM NÁM DOVOLTE PODĚKOVAT:

  • VŠEM našim SPONZORŮM, kteří ani nechtějí být jmenováni, ale věřte, že takovou finanční podporu, jakou máme my, nemá nikdo v ČR - a MY jsme za to moc šťastní a jsme na to pyšní!!
  • VŠEM RODIČŮM za jejich podporu a trpělivost, která růže přináší!!
  • Firmě SODEXO - jmenovitě Ivaně Bělkové, která zařídila stravu na obě Mistrovství ČR 2017!!
  • VŠEM NAŠIM FANOUŠKŮM za jejich podporu - děláme to pro Vás rádi!! I když to občas bolí... :D
  • Nakonec našemu DVORNÍMU PAPARAZZI - Jaroslavovi Pazderovi za nádherné fotky!!

PĚKNÉ PRÁZDNINY VŠEM!!

P.S. JSME TU POŘÁD.... :D

 

Kompletní výsledky naleznete ZDE.
Fotografie od Jaroslava Pazdery naleznete ZDE.