Mezinárodní regata Brno 2018 a NÁŠ NOVÝ SPONZOR - PENCO!!!!

V minulém týdnu proběhla další z Mezinárodních regat, a to v Brně, ve které nechyběli naši zavodníci/ce. V sobotu se naše posádky ve všech disciplínách probojovaly do finále "A". Jediné juniory jsme viděli startovat již v sobotu ve finále na dvojce bez kormidelníka a našeho jediného skifaře, který si vyjel 4. místo v rozjížďce.
V nedělním programu bylo na co koukat a hned v první disciplíně jsme brali kov nejcennější a to na 2- dorostenek (Sára Pechová a Vanda Nejedlová). Další první místo vyjeli dorostenci na nepárové čtyřce bez kormidelníka ve společenství s Jindřichovým Hradcem ve složení Vladimír Vursta, Tadeáš Matouš a za Jindřichův Hradec: Adam Jedlička, Tomáš Drobil.
První místo pak uzmula Sára Pechova i na skifu a přidala tak své druhé vítězství v nedělním programu. Poslední cenný kov si vyjeli junioři na 2-  a to již ve zmiňovaném závodě, jak v sobotu, tak i v neděli, kdy tak říkajíc neměli konkurenci. Projeli oba závody doslova stylem "start-cíl".
Děkujeme všem závodníkům za skvělé výkony! A samozřejmě velké díky patří našemu NOVÉMU sponzorovi - firmě PENCO, která pro naše závodníky zajišťuje veškerou sportovní výživu v průběhu závodů a to po celou sezonu 2018. Výsledky všech našich závodníků naleznete ZDE

Sportovní výživu od firmy PENCO naleznete ZDE.

DĚKUJEME NAŠEMU NOVÉMU SPONZOROVI ZA PODPORU A VÍTÁME HO DO NAŠÍ VELKÉ "RODINY"!!!