MČR sprint + MČR družstev a finále poháru ve veslování 2018

21.9.2018 odstartovalo v Račicích Mistrovství České republiky ve sprintu, následované víkendovým Mistrovstvím České republiky družstev.
Náš klub na těchto závodech reprezentovalo mnoho našich závodníků. Pojďme se podívat, jak se jim dařilo!

Celkově SK HAMR - veslování z.s. získal na MČR ve sprintu 5x zlato, 1x stříbro a 2x bronz!
Všechny výsledky můžete najít ZDE.

O víkendu jsme na MČR družstev získali celkem 3x zlato, 4x stříbro a 3x bronz!
Největší úspěch slavila kategorie dorostenců, která brala zlato ze všech nepárových disciplín a potvrdila tak svou suverenitu. Celkově se náš klub umístil na 5.místě v bodování o pohár z MČR družstev. Všem závodníkům děkujeme za předvedené výkony a skvělou reprezentaci klubu!! Podrobnější výsledky z těchto závodů najdete ZDE.

Děkujeme všem, kteří nás celou sezónu podporovali a drželi nám palce na závodech. Zvláštní poděkování patří společnosti PENCO, která nás celou sezónu 2018 sponzorovala a zajistila tak našim závodníkům výbornou doplňkovou výživu.

Děkujeme!