ŽÁCI MLADŠÍ

Trenéři:

  • Alice Pachmanová (+420 776 131 753)
  • Vojtěch Pachman (+420 776 390 903)
                                            
  • Djurič A.
  • Němeček J.
  • Korf M.
  • Košař M.                    
  • Koukal J.
  • Kozák F.
  • Štorek S.             
  • Troost A.

Časy tréninků:

PONDĚLÍ: 16:30 - 18:00

STŘEDA: 16:30 - 18:00

PÁTEK: 16:00 - 18:00

časy tréninků - PŘÍPRAVKA:

ÚTERÝ: DLE DOHODY

ČTVRTEK: DLE DOHODY

ŽÁCI STARŠÍ

Trenér:

  • Adam Kapa (+420 721 382 352)
     
  • Engel A. C.
  • Hlůže T.
  • Jandl J.
  • Jirička P.                      
  • Kepka M.                                      
  • Krejčí Č.      
  • Šmirous F.       
  • Šrámek Š.   
  • Vostrikov V.
  • Zugar M.     

Časy tréninků:

PONDĚLÍ: 15:00 - 17:00

ÚTERÝ: 15:00 - 17:00

STŘEDA: 15:00 - 17:00

ČTVRTEK: 15:00 - 17:00

PÁTEK: 15:00 - 17:00

SOBOTA: DLE DOHODY

* Časy tréninků jsou pouze orientační a mohou se měnit v závislosti na domluvě s odpovědným trenérem kategorie.

ŽÁKYNĚ STARŠÍ

Trenér:

  • Jan Bělka (+420 732 669 662)
       
  • Hajnovičová E.
  • Havlová V.                  
  • Štěpanovská D.                    
  • Zámostná V.   
  • Žežulková M.

Časy tréninků:

PONDĚLÍ: 15:30 - 17:30

ÚTERÝ: 15:30 - 17:30

STŘEDA: 15:30 - 17:30

ČTVRTEK: 15:30 - 17:30

PÁTEK: 15:30 - 17:30

SOBOTA: DLE DOHODY

* Časy tréninků jsou pouze orientační a mohou se měnit v závislosti na domluvě s odpovědným trenérem kategorie.

DOROSTENCI

Trenér:

  • Albert Nový (+420 604 764 003)
                          
  • Košař P.
  • Matouš T.      
  • Pazdera J.                           
  • Pinc D.    
  • Silin N.                                          
  • Šimek K.                      
  • Vavrek O.                  
  • Vostatek M.              
  • Vursta V.                      

Časy tréninků:

PONDĚLÍ: 16:00 - 18:30

ÚTERÝ: 16:00 - 18:30

STŘEDA: 16:00 - 18:30

ČTVRTEK: 16:00 - 18:30

PÁTEK: 16:00 - 18:30

SOBOTA: DLE DOHODY

* Časy tréninků jsou pouze orientační a mohou se měnit v závislosti na domluvě s odpovědným trenérem kategorie.

DOROSTENKY

Trenér:

  • Mgr. Luboš Ondráček (+420 722 937 008)
                   
  • Hroncová N.
  • Johanová A.   
  • Mezgerová A.
  • Nejedlová V.  
  • Pačesová B.              
  • Pechová S.    
  • Sadilová B.              

Časy tréninků:

PONDĚLÍ: 16:00 - 18:30

ÚTERÝ: 16:00 - 18:30

STŘEDA: 16:00 - 18:30

ČTVRTEK: 16:00 - 18:30

PÁTEK: 16:00 - 18:30

SOBOTA: DLE DOHODY

* Časy tréninků jsou pouze orientační a mohou se měnit v závislosti na domluvě s odpovědným trenérem kategorie.

JUNIOŘI

Trenér:

  • Mgr. Luboš Ondráček (+420 722 937 008)
                       
  • Doležal J.
  • Dědek Vl.  
  • Hale T. 
  • Potanka J.      
  • Chval M.                                 
  • Pazdera P.                  
  • Řezník Š.  
  • Svoboda P.                  
  • Šedina D.                   
  • Šetina V.
  • Vybíral Mat.             
  • Vybíral Mik. 

Časy tréninků:

PONDĚLÍ: 15:00 - 19:00

ÚTERÝ: 15:00 - 19:00

STŘEDA: 15:00 - 19:00

ČTVRTEK: 15:00 - 19:00

PÁTEK: 15:00 - 19:00

SOBOTA: DLE DOHODY

NEDĚLE: DLE DOHODY

* Časy tréninků jsou pouze orientační a mohou se měnit v závislosti na domluvě s odpovědným trenérem kategorie.

JUNIORKY

Trenér:

  • Mgr. Luboš Ondráček (+420 722 937 008)
       
  • Hartmanová Kar.                           
  • Olšovská L.                           
  • Piskunova U. 
  • Šantrůčková A.
  • Šumanová S.

Časy tréninků:

PONDĚLÍ: 15:00 - 19:00

ÚTERÝ: 15:00 - 19:00

STŘEDA: 15:00 - 19:00

ČTVRTEK: 15:00 - 19:00

PÁTEK: 15:00 - 19:00

SOBOTA: DLE DOHODY

NEDĚLE: DLE DOHODY

* Časy tréninků jsou pouze orientační a mohou se měnit v závislosti na domluvě s odpovědným trenérem kategorie.

MUŽI - SENIOŘI

Trenér:

  • Mgr. Luboš Ondráček (+420 722 937 008)
     
  • Baranivskyi D.           
  • Bartoň P.                    
  • Běhal K.  
  • Caban A.                    
  • Čermák M.                 
  • Dědek Voj.                 
  • Diblík V.                      
  • Jíra L.                            
  • Kapa A.                        
  • Kedaj J.                        
  • Kiezler M.                   
  • Kolář J.  
  • Kotlan M.                      
  • Lhoťan P.                    
  • Mizera J.                     
  • Navrátil M.                 
  • Nejedlo V.  
  • Ondomiši P.               
  • Ovečka T.                    
  • Pachman Vil.             
  • Pachman Voj.  
  • Skalák J.        
  • Skalák Voj.                 
  • Spitzkopf D.               
  • Suk R.  
  • Šantrůček V.                        
  • Trankovský T.            
  • Včelák D.                     
  • Včelák O.                    
  • Vrána M.  

Časy tréninků:

PONDĚLÍ: DLE DOHODY

ÚTERÝ: DLE DOHODY

STŘEDA: DLE DOHODY

ČTVRTEK: DLE DOHODY

PÁTEK: DLE DOHODY

SOBOTA: DLE DOHODY

NEDĚLE: DLE DOHODY