logohamr.jpg

2017

  • 3. místo v Českém poháru ve veslování
  • 3. místo na MČR Družstev
  • vítězství "společenství" osmiveslice dorostenců na 104. Primátorkách
  • 2. místo "společenství" osmiveslice žáků starších na 104. Primátorkách
  • zlatá medaile z MSJ, 8+ JKY (Kateřina Hartmanová, Sofie Šumanová)
  • zlatá medaile z COUPE DE LA JEUNESSE, 8+ JŘI
    (Albert Caban, Vojtěch Šetina, Vít Šantrůček, Jan Skalák, Vanda Nejedlová)
  • zlatá medaile z COUPE DE LA JEUNESSE, 4x- JKY (Anna Šantrůčková)
  • stříbrná medaile z COUPE DE LA JEUNESSE, 4x- JKY (Anna Šantrůčková)
  • bronzová medaile z COUPE DE LA JEUNESSE, 8+ JŘI
    (Albert Caban, Vojtěch Šetina, Vít Šantrůček, Jan Skalák, Vanda Nejedlová)
  • stříbrná medaile z MEJ, 8+ JKY (Kateřina Hartmanová, Sofie Šumanová)
  • 4. místo COUPE DE LA JEUNESSE, 8+ JKY
    (Karolína Hartmanová, Sarah Erika Pechová, Anna Šantrůčková, Vanda Nejedlová)
  • 4. místo ME do 23 let, 8+ M (Vít Šantrůček)
  • 5. místo MEJ, 2x JKY (Anna Šantrůčková, Eliška Podrazilová = věkem DKY!) 
  • 6. místo MEJ, 4- JKY (Karolína Hartmanová, Sarah Erika Pechová = věkem DKY!)
  • zlatá medaile SILVER SKIFF, 1x DKY (Anna Šantrůčková)
  • 5. místo KINDER SKIFF, 1x ŽCIM + ŽKYM 12 let (Ester Hajnovičová)
  • 6. místo SILVER SKIFF, 1x MLV (Adam Kapa)
  • vítězství na BaselHead regatě - nejlepší oddíl (nová loď od firmy Filippi)
  • zlatá medaile z OLYMPIC HOPES, 4x- DKY (Vanda Nejedlová)
  • vítězství "společenství" osmiveslice dorostenců na Mezinárodní Brněnské regatě
  • 1. místo v kategorii - Junioři
  • 2. místo v kategorii - Muži (hned za ASC DUKLA PRAHA)
  • 3. místo v kategorii - Juniorky

2016

  • vítězství v Českém poháru ve veslování
  • vítězství na MČR Družstev
  • vítězství v Poháru mládeže
  • vítězství "čisté" klubové osmiveslice juniorů na 103. Primátorkách
  • vítězství "čisté" klubové párové osmiveslice žactva na 103. Primátorkách
  • vítězství "společenství" osmiveslice dorostenek na 103. Primátorkách
  • bronzová medaile z MSJ (Anna Šantrůčková)
  • stříbrná medaile z OLYMPIC HOPES (Pavel Pazdera, Vlastimil Dědek) 
  • vítězství na BaselHead regatě - nejlepší oddíl (nová loď od firmy Filippi)
  • 9. místo ME, osmiveslice mužů (Adam Kapa, Dmytro Baranivskyi,
    Jaroslav Kedaj, Jan Potůček, Matěj Čermák - kormidelník)
  • celkem 6 vítězství našich posádek na MR Brno
  • 2 tituly "MISTR ČR" na MČR seniorů "A" přes ASC Dulka Praha = 2- a 4-, obě lodě strokované Adamem Kapou
  • 1. místo v kategorii - Junioři
  • 2. místo v kategorii - Muži (hned za ASC DUKLA PRAHA)
  • 2. místo v kategorii - Juniorky
  • 2. místo v kategorii - Dorostenci
  • 2. místo v kategorii - Žačky mladší 
  • 3. místo v kategorii - Dorostenky 

....a mnohé další!


KOMPLETNÍ VÝSLEDKY NAŠICH ZÁVODNÍKŮ